Kur bëhët fjalë për Can Yaman fansat harrojnë ç’është distanca

Kur bëhët fjalë për Can Yaman fansat harrojnë ç’është distanca

13:08, 01/10/2020

Can Yaman, një ndër aktorët më të dashur për momentin, në Turqi dhe jo vetëm, ka deklaruar gjithashtu se është me origjinë shqiptare.

Së fundmi, aktori ka vizituar Italinë, ku dhe njihet së shumti nga seriali ‘Erkenci kus’.

Në daljen e fundit publike të aktorit në Itali, fansat kanë treguar dhe njëherë se kur bëhet fjalë për Can Yaman, nuk mun të përmbahen, madje as n uk duan të dinë për rregullat e distancimit social.

Fansat u grumbulluan para hotelit ku Can po qëndronte dhe brohorisnin duke thënë emrin e aktorit. 

Aktori i përshëndeti fansat por pa mundur të bëjë foto me to, siç ata kërkuan.

Pas serialit ‘Bay Yanlis’ aktori gëzon një numër shumë të madh fansash.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco