Ja kush ishin FOTOT më të nxehta me minibikini të Uanda Narës gjatë verës

Ja kush ishin FOTOT më të nxehta me minibikini të Uanda Narës gjatë verës

10:19, 01/10/2020

  Bashkëshortja e Mauro Ikardit mbahet si “sex symbol“ , dhe një prej grave absolutisht më joshëse të futbollistëve me famë sot.

Në përshkrimet që i bëhen asaj në shtypin e huaj gjenë plot përkufizime të tipit: “ bombë, me një trup që të bën të ulërasësh“!!

Gjithashtu ajo njihet dhe për fotot e saja provokuese që publikon në rrjete sociale.

Si çdo vit dhe këtë herë Wanda ishte shumë aktive në rrjete sociale ku tregonte format e saja me minibikini që mbante veshur.

Më poshtë kemi sjellë disa nga fotot e saja më të nxehta të cilat kanë marrë lum komentesh dhe mijëra pëlqime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco