Aktorja e njohur 60 vjeçare 'ndez' rrjetin me selfie

Aktorja e njohur 60 vjeçare 'ndez' rrjetin me selfie

12:49, 30/09/2020

Aktorja dhe producentja e njohur Rita Rusic, vazhdon që të jetë në qendër të mediave rozë.

60 vjeçarja me anë të selfie-ve të saj, që në pjesën më të madhe janë provokuese tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ish gruaja e politikanit Vittorio Cecchi Gori  dhe së fundmi ka publikuar foto ku shfaqet me te brendshme ngjyrë të kuqe duke shkaktuar lum komentesh në profilin e saj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco