'Jam burrë, jo lojë'/ 35-vjeçari që u martua me gruan 45 vite më të madhe

'Jam burrë, jo lojë'/ 35-vjeçari që u martua me gruan 45 vite më të madhe

22:29, 29/09/2020

Pak muaj më parë, vëmendjen e mediave britanike e mori historia e pazakontë e egjiptianit Mohamed Ahmed Ibriham, 35-vjeç i cili nisi një romancë me britaniken 80-vjeçare Iris Jones.

Gjatë këtyre muajve, shumë përdorues në rrjetet sociale e kanë akuzuar të riun si mashtrues parash, por ai është ndalur të flasë dhe të sqarojë një herë e mirë këto zëra. Ai ka thënë për mediat, se është një “burrë dhe jo një lojë”.

Ai ka treguar sesi Iris ka pësuar një incident, teksa ata po kryenin marrëdhënie seksuale.

”Dashuria nuk njeh moshë. Iris më zgjodhi mua e unë Irisin. Teksa ishim duke kryer marrëdhënie, Irisi u lëndua në këmbë”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco