Britty ngre temperaturat me gjoksin bombastik

Britty ngre temperaturat me gjoksin bombastik

19:17, 29/09/2020

Na ka dëshmuar shumë herë që ka gjoks bombastik.

Dhe Britty Ana nuk ngurron kurrë ta tregojë.  

Në Instagram, ajo hodhi një foto ku shihet e veshur me bikini të kuqe, derisa gjoksin e mbante me duar.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco