FOTO/ Ja si dukej Eli Fara shumë vite më parë

FOTO/ Ja si dukej Eli Fara shumë vite më parë

15:47, 29/09/2020

Për këngëtaren Eli Fara duket se vitet janë veç numra.

Dhe ajo sapo na vërtetoi sot se bukuria e saj i ka zanafillat e hershme. Eli ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, një foto të hershme ku shfaqet në moshë fare të re. Shumë natyrale, me flokët me baluke dhe e buzëqeshur ajo pozon në breg të detit.

 “Iku dhe kjo verë”, ka shkruar këngëtarja në krah të fotos, ndërkohë që komplimentat nga ndjekësit ishin të shumta.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco