Xhensila Myrtezaj tregon se nga kush do ta donte tekstin e këngës së rradhës

Xhensila Myrtezaj tregon se nga kush do ta donte tekstin e këngës së rradhës

15:09, 29/09/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, e ftuar së fundmi në  emsionin ‘Nin’  foli gjatë në lidhje me jetën, karrierën dhe të kaluarën.

Përveç se në të kaluarën, këngëtarja u ndal dhe tek planet për të ardhmen, ku ndër të tjera tregoi se shumë shpejt do të vijë në duet me njërin nga djemtë e Threedots. E ndërkohë publikisht, bëri thirrje se do donte të kishte një këngë të shkruar nga artistja e madhe, Aida Baraku për të cilën u shpreh se e vlerëson si “Pena e artë” e muzikës shqiptare.

Me sa duket, Xhensila ndan një respekt të madh për këtë figurë të penës shqiptare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco