Sulmuesi i Juves bëhet baba për herë të tretë

Sulmuesi i Juves bëhet baba për herë të tretë

12:39, 29/09/2020

Sulmuesi i Juventusit Alvaro Morata është bërë baba për herë të tretë.

Lajmin e bukur e dha vetë futbollisti më anë të një postimi në Instagram ku shkroi:

"Edoardo Morata Campello 29-9-20. Mirësevjen djali im. Nëna dhe foshnja janë mirë. Alisa, ju jeni e pabesueshme, faleminderit që më bëtë përsëri njeriun më të lumtur në botë. Të dua ".

Ndërsa në foton e publikuar shihet një përqafim mes djalit të sapo lindur, Alvaros dhe gruas së tij Alice Campello.

Çifti janë prindër dhe të dy binjakëve,Alessandri dhe Leonardo’.

Edoardo zgjeron tashmë familjen Morata.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco