Enca tregon që dikush i ka thyer zemrën

Enca tregon që dikush i ka thyer zemrën

09:12, 29/09/2020

Për këngëtaren Enca, me sa duket viti që po lëmë pas nuk ka qenë fort i mirë.

Këtë përshtypje na la vetë këngëtarja, me anë të disa postimeve në InstaStory ku ka ndarë me ndjekësit momentet më të mira dhe më të këqija të vitit që po lëmë pas.

Në momentet e hidhura të këtij viti, këngëtarja ka theksuar ndarjen nga jeta të babait të saj, operacionin e fundit, si dhe ‘thyerjen e zemrës' nga një ndarje romantike.

Pra, Enca sapo e pranoi që dikush i ka thyer zemrën këtë vit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco