Tayna ju jep fund dyshimeve/ Tregon raportet me Mozzik

Tayna ju jep fund dyshimeve/ Tregon raportet me Mozzik

08:55, 29/09/2020

Reperja Tayna dhe Mozzik duket se kanë pasur disa mosmarrëveshje në marrëdhënien mes tyre, ku dhe janë përfolur mbi faktin se ato nuk shpërndajnë më këngët e njëri-tjetrit në Instagram dhe nuk ndiqen më as në rrjetet sociale.

Por, me sa duket Tayna sapo ju dha fund dyshimeve, pasi këngëtarja  në llogarinë e saj në Instagram e ka uruar Mozzik publikisht për ditëlindjen e tij.

‘Urime ditëlindjen djali më i mirë. Me shumë jetë dhe lumturi se i mertion” shkroi Tayna, duke treguar kështu se mes dyshes së reperëve  nuk egzistojnë mosmarrëveshje dhe se ato kanë raporte të mira shoqërore.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco