Skandaloze/ Burri e gjeti aktoren turke në shtrat me babanë e tij

Skandaloze/ Burri e gjeti aktoren turke në shtrat me babanë e tij

21:05, 27/09/2020

Jeta e një ylli të telenovelës ndonjëherë të kujton vërtet një skenar si nga një serial.

Aktorja turke Gokçe Bahad?r, ylli i serialit Kur bien gjethet, kohët e fundit foli për dashurinë në një intervistë dhe u ankua se nuk ka fat në këtë drejtim.

Por shpejt u shfaqën informacione tronditëse për jetën e saj të dashurisë. Në fakt, aktorja u martua me aktorin Ali Sunal nëntë vjet më parë, dhe lumturia e tyre martesore nuk zgjati shumë.

Vetëm shtatë muaj pasi tha ‘po’, aktorja fatale u besoi miqve të ngushtë se nuk ishte e lumtur me Aliun.

‘Ne u martuam nga një dashuri e madhe, por vendosëm të ndahemi sepse u larguam’, tha aktorja në atë kohë, duke mos zbuluar ndonjë detaj të prishjes martesore.

Por e vërteta shpejt doli në dritë. Burime pranë aktores pohojnë se martesa e tyre u prish sepse Ali e kapi gruan e tij në një lidhje dashurie me babanë e tij Kemal Sunal, i cili ndërroi jetë disa vjet më vonë.

‘Kemal ishte i njohur si një playboy i shkëlqyeshëm, dhe madje Gokçe nuk mund t’i rezistonte sharmit të tij. Të dy u futën në një lidhje vetëm disa ditë pasi ai u bë zyrtarisht vjehrri i saj. Kishte një tërheqje fatale mes tyre për një kohë të gjatë, dhe ajo as nuk mund ta ndalonte fakti që Kemal është 30 vjet më i moshuar dhe se ai ishte babai i burrit të saj, ‘zbuloi një burim i afërt me aktoren.

Image

Ata e mbajtën sekret romancën e tyre në mënyrë që të mos ndahej familja dhe ishte Ali që e ekspozoi atë, i cili ishte në rrugë ndërsa e dashura e tij ishte duke u argëtuar me babanë e tij. Sipas mediave turke, aktori u kthye në shtëpi dy ditë më parë duke dashur të befasonte gruan e tij, por ai shpejt u befasua.

Së pari pasi pa makinën e babait të tij në oborrin e shtëpisë së tyre, dhe pastaj një tronditje edhe më e madhe ndoqi kur i gjeti të zhveshur në dhomën e ndenjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Saje27/09/2020 21:22

Po ca shkruani gomarlleqe? Kemal Sunal eshte 1 nga artistet me te medhenje te kinematografise turke dhe ka vdekur ne vitin 2000. Nderkohe qe i biri ali sunal eshte martuar ne 2011. Ku i shpikni keshtu lloj lajmesh

Shto koment

Denonco