Kiara me të kuqe, i 'vë flakën’ Instagramit

Kiara me të kuqe, i 'vë flakën’ Instagramit

20:55, 27/09/2020

Ajo është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale.

Është kjo prezantuesja shqiptare, Kiara Tito.

Veç jetës private që ka qenë shpesh edhe në qendër të vëmendjes, ajo përflitet edhe për stilin dhe bukurinë.

E së fundmi na shfaqet në një fustan të kuq ku duket tejet elegante, ndërsa vihen në pah edhe linjat trupore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco