Këngëtarja e njohur rrëfen traumat e fëmijërisë: Motra tentoi të më shiste si prostitute…

Këngëtarja e njohur rrëfen traumat e fëmijërisë: Motra tentoi të më shiste si prostitute…

14:55, 27/09/2020

Këngëtarja e famshme, Mariah Carey ka rrëfyer sëfundmi një histori të trishtë që ka përjetuar më herët.

Ajo ka treguar se si motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shesë atë dhe e ka droguar.

“Kur isha 12 vjeç, motra ime më e madhe më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë, dhe ka tentuar të më shiste si prostitutë.”- ka thënë Mariah.

Më tej artistja është shprehur se nuk është rritur së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, pasi këta të fundit kanë kërkuar të bëhen të pasur falë këngëtares.

Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë dhe kanë dashur të bëhen të pasur në krahun tim.”- është shprehur ajo.

Gjatë intervistës me Oprah Winfrey këngëtarja ka zbuluar se albumi i radhës “The Ratities” do të lançohet me datë 2 tetor.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco