VIDEO/ Reperi i njohur shqiptar shfaqet brenda një laboratori kanabisi duke tymosur

VIDEO/ Reperi i njohur shqiptar shfaqet brenda një laboratori kanabisi duke tymosur

14:31, 27/09/2020

Reperi shqiptar Gjiko ka xhiruar së fundmi brenda një laboratori ku shihet se kultivohet kanabis.

Gjiko duket i lumtur në prani të miqve të tij ndërsa në një moment shihet duke tymosur marijuane.

Në videon e publikuar në Instastory reperi nuk dhënë asnjë arsye pse ndodhet në këtë laborator.

Me siguri, këngëtari do të japë një shpjegim kur të vijë momenti, megjithatë videot dhe fotot kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco