Pronat dhe bizneset që Fjolla Morina bëri të vetat brenda këtij viti

Pronat dhe bizneset që Fjolla Morina bëri të vetat brenda këtij viti

12:16, 27/09/2020

Këngëtarja nga Kosova Fjolla Morina ka ditë që është në qëndër të kronikës së zezë për shak të arrestimit të saj në Morinë ( Kukës).

Por këngëtarja këtë vit është komentuar dhe për jetën e saj luksoze që e promovon në rrjetet sociale.

Edhe pse një vit problematik sidomos në çështjen e parave dhe ekonomisë, për Fjollën ka rezultuar ndryshe.

Brenda një viti ajo u ka prezantuar ndjekësve të saj pasurimin e shpejtë me super vilë, super biznes në Prishtinë dhe në fund një makinë luksoze dhuratë.

Para arrestimit Fjolla Morina publikoi një video të momentit kur suprizohej nga një mashkull, i cili i bëri dhuratë një makinë “Audi Q7”.

“Hajt për hajër, ta gëzosh!”dëgjohej ai duke i thënë.

Ndërsa i kërkonte të ndizte makinën: “Pse nuk i provove çelësat?”

“Nuk jam gati,”- i kthehej ajo e emocionuar.

Fjolla nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj.

Por makina ishte një nga të mirat materiale që Fjolla bëri të vetat këtë vit.

Ajo është bërë me shtëpi të re super luksoze, dhe e këtë gjë e tregoi përmes një postimi në Instagram.

Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën tregonte se si duket nga jashtë vila e saj duke e shprehur se ndjehej e bekuar.

“E bekuar në shtëpinë time të re!”, shkruante ajo sipër fotos.

Ndërkohë që pak kohë më parë ajo inauguroi një super dyqan luksoz në Prishtinë, ku shet veshje të shtrenjta.

Mediet e Kosovës kanë nisur me pyetjet se nga i burojnë gjithë këto para Fjollës, e cila duket se muzikën e bën për qejf.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Fjolla Morina titullohet “Kape”, i shoqëruar edhe me videoklip.

Ndërkohë që sa i përket jetës private, nënë e dy vajzave ka pasur gjithmonë ulje-ngritjet e veta por që ia ka dalë.Panoramaplus

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco