Në pritje të ëmbël, Elita Rudi zbulon këtë detaj të bukur krah motrës së saj

Në pritje të ëmbël, Elita Rudi zbulon këtë detaj të bukur krah motrës së saj

21:43, 26/09/2020

Pak ditë më parë, Elita Rudi dhe Gjiko konfirmuan lajmin se ishin në pritje të fëmijës së tyre të ditë.

Moderatorja ka zbuluar edhe një tjetër detaj. 

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto me motrën, duke zbuluar se janë të dyja në të njëjtën kohë në pritje të ëmbël.

“Shokë të ngushtë të ardhshëm. Motra shtatzënë”, ka shkruar Elita në postimin e fundit ku shfaqet së bashku me motrën. 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco