FOTO/ Ky është ushqimi i preferuar i Sarës dhe bebushes

FOTO/ Ky është ushqimi i preferuar i Sarës dhe bebushes

21:24, 26/09/2020

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Sara do të sjellë në jetë një vogëlushe, e cila ende pa lindur ka ndryshuar botëkuptimin e prindërve të saj.

Siç na ka treguar nga fillim i kësaj periudhe e vijon ende të na tregojë, shtatzënia ka bërë që Sara të ketë një uri të paparë dhe këtë nuk ngurron ta ndajë dhe me ndjekësit.

Kështu, ajo sot na ka treguar ushqimin e preferuar të saj dhe të bebushes, dhe janë pikërisht ushqimet “Fast Food”.

Në një foto të publikuar në Instastory, Sara shihet teksa shijon një burger me patate, teksa ka shkruar:

"Bebi e do, jo unë".

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco