FOTO/ Tammy vë në plan të parë të pasmet bombastike

FOTO/ Tammy vë në plan të parë të pasmet bombastike

21:14, 26/09/2020

Modelja seksi e fitnesit Tammy Hembrow, nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. 

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Intastory, ku në pah vë të pasmet bombastike. 

Me bikinit super të vogla, Tammy nuk lë vend për imagjinatë.

Tammy numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram.

Gjithashtu australianja është nënë e dy fëmijëve, përkatësisht një djali dhe një vajze.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco