Gold Ag do të bëhet baba?

Gold Ag do të bëhet baba?

09:35, 26/09/2020

Nuk ka shumë muaj që këngëtari Gold Ag i dha fund beqarisë.

Dhe si rrallëherë, ai vendosi të hapë zemrën dhe të flasë për jetën e tij personale.

E me sa duket, Gold Ag sapo e dha një lajm të mirë!

Përmes një intervistë për 'Prive', ai ndër të tjera tha :'Fëmijën do ta rris siç udhëzon feja’.

 “Nëse do Zoti me pas fëmijë sa më herët, është kënaqësia, dhurata më e madhe më e mirë që e pres. Për momentin diçka që do të ma plotësonte atë zbrazëtirën time do të ishte një fëmijë. Jo një po edhe më shumë. Në atë moment që ndodhë që unë të bëhem prind e gjithë bota do ta marr veshë, do ta tregojë gëzimin tim për të gjithë ata që më duan dhe me ju tregu se është ndjenja, dhurata më e mirë që mund ta dhurojë Zoti”, u shpreh këngëtari.

Ndërkohë që gjithë vëmendjen e mori kjo deklaratë e Gold Ag, ai foli dhe për jetën e tij dhe profesionin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco