Ditë zie për reperin shqiptar, koronavirusi i merr jetën babait të tij

Ditë zie për reperin shqiptar, koronavirusi i merr jetën babait të tij

23:03, 25/09/2020

Reperi shqiptar Elinel, në një postim në Instagram ditën e djeshme, ndau me ndjekësit lajmin më të hidhur të jetës, se babai i tij kishte ndërruar jetë. 

Ai publikoi një foto të të atit shoqëruar me mbishkrimin: “Pusho n’paqe bab”.

Sipas 'Prive' babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë. 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pusho n'paqe BAB.

A post shared by ELINEL ??? (@rrugaco) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco