Aktorja shqiptare në pritje të fëmijës së saj të dytë

Aktorja shqiptare në pritje të fëmijës së saj të dytë

22:54, 25/09/2020

Aktorja e njohur, Edona Reshitaj do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë.

Ajo e ka mbajtur të fshehur lajmin e shtatzënisë. 

Bashkëshorti i saj ka dhënë njoftimin në Instagram, ku ka ndarë një foto të barkut të rrumbullakosur të bashkëshortes, teksa tregon se tashmë do të bëhen katër.

Besart Sllamniku dhe i biri kanë vendosur duart mbi barkun e Edonës, duke përkëdhelur foshnjën që do të vijë në jetë. Ndërkohë, ende nuk është bërë e ditur gjinia e bebushit numër dy.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco