Kim Kardashian sjell një koleksion me fustane nusërie

Kim Kardashian sjell një koleksion me fustane nusërie

11:42, 25/09/2020

Vajza, nëse po planifikoni të martoheni, Kim Kardashian ua bën më të lehtë!!

Kardashian, e konsideruar ndryshe si femra më seksi në botë duket se nuk di të ndalet dhe se kërkon sukses në çdo projekt që ndërmerr.

Kompania “Shapewear” e Kim Kardashian duket se po zgjerohet dita-ditës.

Kardashian, me anë të një fotoje në Instagram se 'SKIMS' do të nxjerrë në treg një linjë të re të fustaneve të nusërisë.

Sipas Kim, nga sot, linja e re do të jetë në dispozicion në faqen e internetit të 'SKIMS'.

Dhe jo vetëm kaq, por Kim paska menduar për të gjitha femrat, pasi koleksioni do të jetë i disponueshëm nga masa XXS deri në 5X.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco