Mandy Moore do të bëhet nënë për herë të parë : Zbulon gjininë e bebit

Mandy Moore do të bëhet nënë për herë të parë : Zbulon gjininë e bebit

10:43, 25/09/2020

Aktorja e famshme Mandy Moore, tregoi se fundmi se ajo dhe partneri i saj, Taylor Glodsmith, do të bëhen prindër të një djali.

Kujtojmë, që çifti u martuan në nëntor të vitit 2018, në Los Angeles.

Moore ka qenë e martuar më parë me Ryan Adams, nga viti 2009 deri në 2016. Pas ndarjes nga ai, ajo dhe gjashtë gra të tjera, akuzuan Adams për abuzim emocional ose sjellje të këqija seksuale.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby Boy Goldsmith coming early 2021 ????

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm) on

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco