Shtatzënë për herë të parë, Dulce Maria tregon barkun e rrumbullakosur

Shtatzënë për herë të parë, Dulce Maria tregon barkun e rrumbullakosur

20:31, 24/09/2020

Aktorja meksikane Dulce Maria është shtatzënë për herë të parë.

34-vjeçare gjatë kësaj kohe ka qëndruar aktive në rrjete sociale dhe nuk po ngurron të postojë foto me barkun e rrumbullaksour. 

Së fundmi, Dulce ka publikuar dy foto, ku pozon para kamerës duke treguar barkun dhe duket mjaft mirë.

Ajo i ka postuar fotot për të falenderuar 7.7 milion fansat e saj në Instagram për këtë shifër.

“Për të festuar jetën dhe faktin që tani jemi 7.7 luftëtarë, po postoj këto foto ku tregoj sa shumë është rritur barku. Bekime për të gjithë. Kujdesuni për veten”. 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco