Khloe Kardashian publikon fotot, por ndjekësit i vënë re ndryshimet në fytyrë

Khloe Kardashian publikon fotot, por ndjekësit i vënë re ndryshimet në fytyrë

19:38, 24/09/2020

Khloe Kardashian ka postuar foto në Instagram, por fansat e saj kanë vënë re shumë ndryshime në fytytën e saj. 

36 vjeçarja duket të ketë përdorur shumë fotoshop, pasi fytyra e saj kishte shumë ndryshime. 

Ylli i 'Keeping with Kardashian', duket me sy më të mëdhenj, mollëza më të larta, hundë më të hollë dhe mjekër më të mprehtë.

Një ndjekës i shkruan se ajo duket shumë ndryshe, ndërsa një tjetër thotë: "Unë mendova se kjo ishte Kourtney..."/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco