FOTO/ Daphne ekspozon gjoksin bombastik

FOTO/ Daphne ekspozon gjoksin bombastik

19:03, 24/09/2020

Daphne Joy po vazhdon të jetë mami më seksi në botë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, vendin ku po tregon se të jesh në qendër të vëmendjes do mund dhe kujdes të madh.

Së fundmi, ajo publikoi në Instagram një foto, ku shihet e veshur me një fustan me model interesant.

Daphne ka vënë në plan të parë gjoksin shpërthyes. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco