FOTO/ Shifra e kripur që Loredana shpenzoi vetëm për një veshje

FOTO/ Shifra e kripur që Loredana shpenzoi vetëm për një veshje

18:23, 24/09/2020

Pas një heshtjeje totale prej disa ditësh, Loredana u rikthye në rrjete sociale, duke njoftuar publikun për albumin e saj të ri 

Albumi i titulluar “Medusa”, do të rrëfejë jetën e saj për 18 muajt e fundit dhe pamundësinë për të folur, megjithëse ka dashur të tregojë shumë gjëra.

Loredana pozoi gjithashtu për “Tush Magazine”, ku u shfaq e veshur me “Gucci”. 

Por, shifra e shpenzuar për këtë veshje ka qenë paksa e kripur.

Faqja “What They Wearing” në Instagram ka zbuluar se në total, veshja e reperes ka kushtuar plot 10,385 euro.

Pallto e “Gucci-t” i ka kushtuar reperes 8100 euro, varësja “Gucci” 2100 euro dhe dorshakat “Balenciaga” 185 euro.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco