Amal Clooney xheloze për bashkëshortit, shkak filmi i ri me Sofia Vergara

Amal Clooney xheloze për bashkëshortit, shkak filmi i ri me Sofia Vergara

17:49, 24/09/2020

Sofia Vergara dhe George Clooney do të luajnë bashkë në një komedi.

Por, kjo gjë ka shtuar problemet në martesën e aktorit 59 vjeçar. Amal Clooney është bërë xheloze për pjesmarrjen e bashkëshortit në këtë film. 

“Clooney është i shkëlqyer në komedi, ndërsa krahas kësaj i tërheq femrat, po aq sa Sofia që është seksi për meshkujt”.

“Për të do të ishte një frymëmarrje nga filmat seriozë, të cilët i ka xhiruar në citet e fundit, ndërsa kjo do t’i gëzonte fansat e tij”, ka thënë një burim i afërt me aktorin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco