Modelja e njohur pozon me të brendshme, mahnit me linjat trupore

Modelja e njohur pozon me të brendshme, mahnit me linjat trupore

16:25, 24/09/2020

Modelja e njohur, Rosie Huntington-ëhiteley ka treguar se ajo asnjëherë nuk dështon me veshjet e saj. 

Së fundmi, Rosie ka pozuar për koleksionin e ri të të brendshmeve të linjës 'Marks and Spencer.

Mamaja e një djali 3 vjeç, e veshur më të brendshme, dukej mjaft mirë. 

E veshur me të brendshme me lule, 33 vjeçarja shfaq linjat seksi. 

Bukuroshja gjithashtu mahniti me të brendshme rozë, të cilat gjithashtu kishin një dantellë rreth fundeve dhe pjesës së pasme të sytjenave.

Rosie ëhtë partnerja e aktorit të njohur, Jason Statham./Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco