FOTO/ Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin

FOTO/ Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin

15:46, 24/09/2020

Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë në fillimit të muajit qershor. 

Çifti u bekua me një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Krid.

Ditën e sotme, Elgiti ka ndarë një foto në Instastory, por vëmendjen e mori pikërisht tatuazhi i ri i tij.

Elgiti ka gdhendur në trup veten e të birin, moment ky që ne e kemi parë edhe më herët nga një foto e postuar prej tij në Instagram.

Ata shihen në det duke shijuar perëndimin e diellit, teksa Elgiti mban të voglin në krahë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco