Aktorja Berguzar Korel do t'i rikthehet skenës

Aktorja Berguzar Korel do t'i rikthehet skenës

15:46, 24/09/2020

Aktorja Berguzar Korel, bashkëshorte e ‘Sulejmanit’ siç jemi mësuar ta quajmë ne, ose Halit Egenç, duket se ka vendosur ti kthehet skenës. Pas një pauze 16 mujore ajo ka vendosur të kthehet në skenë me shfaqjen “Djem dhe Vajza”, shfaje që do të zhvillohet më datë 30 shtator. Aktorja iu kërkoi fansave ta mbështesin atë siç e kanë mbështetur gjithmonë.

Berguzar, tashmë nënë e dy fëmijë, u shkëput nga skena për shkak të shtatzanisë por me lajmin e mirë të rikthimit arriti ti gëzojë të gjithë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco