Ledri dhe Stresi po na ‘paralajmërojnë’ për një bashkëpunim?!

Ledri dhe Stresi po na ‘paralajmërojnë’ për një bashkëpunim?!

10:28, 24/09/2020

Të gjithë e kujtojmë që mes Ledrit dhe Stresit dikur u krijua një krisje për shkak të përplasjes së grupeve.

Dyshja, një vit më parë, pohuan se problemet i kishin lënë pas.

Të qeshur dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit , ata së fundmi ndanë një foto me ndjekësit, në rrjetet e tyre sociale.

Kjo foto solli kuriozitet tek të gjithë  mbi atë çfarë i bëri bashkë këta dy artistë.

Janë thjesht disa momente miqësore mes tyre apo Ledri dhe Stresi kanë plan një bashkëpunim?!

Shpresojmë të jetë kjo e fundit!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco