Modelja spanjolle ‘tërbon’ rrjetin me fotot

Modelja spanjolle ‘tërbon’ rrjetin me fotot

23:01, 23/09/2020

Violeta Magrinan është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë.

Modelja dhe gazetarja publikon shpesh foto provokuese në rrjetet sociale.

Ajo është bërë e njohur në reality shoën “Mujeres y hombres y Viceversa” në vitin 2018.

Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një marrëdhënie dashurie me modelin Fabio Colloricchio.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco