‘Në ‘prefiksin’ tim të ri…’ Çagatay feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç bën?

‘Në ‘prefiksin’ tim të ri…’ Çagatay feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç bën?

22:16, 23/09/2020

Aktori turk, Çagatay Ulusoy feston sot 30 vjetorin e lindjes. Çagatay ka vjedhur zemrat e publikut vendas dhe të huaj falë roleve ku ka shkëlqyer, por edhe fizikut.

Ai ka ndar një foto me ndjekësit e tij në Instagram, ku shihet me look-un e ri, me flokë të gjata dhe duke i fryrë qirinjve të tortës, teksa ka shkruar:

Në ‘prefiksinn’ tim të ri, jam i lumtur që jam i dobishëm në gjërat e mira që bëni. Ndërsa fryj këta qirinj, uroj jetë të shëndetshme dhe të lumtur për secilin prej jush. Ju faleminderit të gjithëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco