VIDEO/ Irina Shayk tregon sekretin e saj për make-up perfekt

VIDEO/ Irina Shayk tregon sekretin e saj për make-up perfekt

21:02, 23/09/2020

Ajo është një nga femrat më të bukura në botë.

Irina Shayk për ‘Vogue’ ka treguar rutinën e saj të grimit dhe shumicën e ka befasuar sa pak kohë i nevojitet që të duket perfekt.

Duke përdorur duart, ajo hap make-up-in e saj, që është lënshme.

Për t’iu dukur fytyra më e freskët, ka vendosur theksues kremoz nën vetulla dhe mbi buzën e sipërme.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco