Modelja e njohur pozon e mbuluar sipër dhe e zhveshur në pjesën e poshtme

Modelja e njohur pozon e mbuluar sipër dhe e zhveshur në pjesën e poshtme

20:47, 23/09/2020

Ashley Graham theu çdo limit me paraqitjen e fundit.

32 vjeçarja është një prej modeleve më të komentuara, sidomos për peshën.

Modelja ka pak kohë që është bërë nënë, ndërsa kohë pas kohe publikon fotografi bashkë me foshnjën dhe tregon se si e ndryshoi amësia.

Së fundi, ajo la të gjithë pa tekst me fotografinë që e realizoi në banjo, ku shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e poshtme.