Getinjo kujton momentet më të vyera nga fëmijëria së bashku me Mozzik

Getinjo kujton momentet më të vyera nga fëmijëria së bashku me Mozzik

16:15, 23/09/2020

Reperi i njohur, Getinjo ka ndarë një kujtim nga fëmijëria me vëllain e tij, Mozik dhe nënën e tyre në Instagram.

Në sy bie tryeza tipike shqiptare, e cila mban në të ushqime të ndryshme dhe pije.

“Me pak sene, amo jem kom t’lumtur. Familja është gjithçka”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Dy djemtë kanë treguar gjithmonë se dikur bënin një jetë tepër të thjeshtë dhe me shumë mund dhe punë të pastër, arritën të bëhen këta që janë sot./Syri.net/

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco