Kim Kardashian vjen si një ‘Rapunzel’ e kohëve moderne

Kim Kardashian vjen si një ‘Rapunzel’ e kohëve moderne

15:35, 23/09/2020

Flokët e gjatë duket se do të jenë në modë për aq kohë sa do të egzistojë njerëzimi.

Kim Kardashian, e konsideruar si një nga femrat më bombastike në planet, jemi mësuar ta shohim me flokë të gjatë thuajse gjatë gjithë kohës.

Deri më tani Kim ka mbajtur flokë të gjatë por këtë herë ajo paska zgjedhur flokë super të gjatë!

Si një “Rapunzel” e kohëve moderne, tepër joshëse, duket Kim tek pozon anash një pishine gjatë natës.

Me bikini minimaliste, vathë  me rrathë , dhe një gërshet shumë i gjatë që mbështillet rreth kofshëve të saj duke arritur deri tek këmbët, Kim edhe njëherë, i la ndjekësit pa fjalë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco