Sofia Richie dhe Scott Disick ju vërtetojnë se mund të ngeleni miq pas ndarjes

Sofia Richie dhe Scott Disick ju vërtetojnë se mund të ngeleni miq pas ndarjes

15:13, 23/09/2020

Nëse keni menduar se të qenurit miq pas ndarjes është thjesht një gojëdhënë, Sofia Richie dhe Scott Disick do t’ju vërtetojnë të kundërtën.

Çifti u përfolën shumë në media, për disa javë rresht pas ndarjes, ku dyshohej për një trashëti nga ana e Scoott.

Në një foto të hedhur nga modelja Richie, ishte Scott ai që trazoi përsëri ujërat me një koment.

“Paç një vit të mirë”, shkroi Scott në foton e saj . Kaq mjaftoi që mediat të shkruanin sërish për dyshen, e cila i dha fund lidhjes vetëm disa javë më parë.

Disa burime për ‘UsWeekly’ janë shprehur se pavarësisht se Sofia dhe Scott janë ndarë dhe rikthyer shumë herë, 37-vjeçari nuk largohet asnjëherë plotësisht nga modelja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco