Sara Hoxha na prezanton me “shokun e saj më të mirë” në ditë të vështira

Sara Hoxha na prezanton me “shokun e saj më të mirë” në ditë të vështira

14:24, 23/09/2020

Sara Hoxha ndan shpesh me ndjekësit momente të ndryshme nga pritja e ëmbël.

Këtë herë, Sara postoi në rrjetin social Instagram, një foto nga krevati, ku pozon me “ zgjidhjen” e saj të momentit.

Në foto, duket një jastëk që është i rekomanduar për rehati gjatë shtatëzanisë dhe që merr sipas trupit, formën që dëshiron.

Epo, me sa duket, Sara e paska gjetur zgjidhjen dhe nuk po e mban sekret, pasi ajo nuk harroi që këtë jastëk t’ua rekomandojë të gjithë femrave shtatëzëna dhe jo vetëm.

 “ Ia rekomandoj të gjithave, jo vetëm atyre shtatzënë”- shkruan Sara krahas videos, ku shfaqet e lumtur me blerjen e saj të re.

Dita e lindjes po afron dhe Sara dhe Ledri me siguri kanë filluar numërimin mbrapsht .

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco