Reperi Zuna reagon mbi sherrin e Loredanës dhe zonjës Petra

Reperi Zuna reagon mbi sherrin e Loredanës dhe zonjës Petra

13:49, 23/09/2020

Reperi Zuna dhe Loredana u përfolën gjatë një periudhe të gjatë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Kohët e fundit, dyshja nuk janë parë në publik por kjo duket se nuk do të thotë asgjë , pasi reperi Zuna ndau së fundmi në me ndjekësit Instagram një foto ku dukej Loredana dhe zonja zviceriane Petra.  

Mbase, ky është thjesht një gëzim që reperi ndjen tani që  Loredana dhe zonja Petra i sheshuan problemet mes tyre , por nuk përjashtojmë as mundësinë që diçka më shume fshihet pas këtij gëzimi.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco