‘ Ku e boni tualetin ju mi gra’/ Ajka ‘zbukuron’ babain e saj Bes Kallakun

‘ Ku e boni tualetin ju mi gra’/ Ajka ‘zbukuron’ babain e saj Bes Kallakun

12:54, 23/09/2020

Për aktorin e famshëm të humorit, Bes Kallakun, me sa duket dita ka nisur me një pamje krejt të re.

Me anë të një video në rrjetin social Instagram, Besi na tregon për aftësitë e Ajkës, e cila duket se ka pasion makeup-in dhe për ta praktikuar këtë, ka zgjedhur të atin.

Në video shihet Ajka që i bën makeup Besit ku Besi ka vetëm një merak, a duket bukur apo jo?

"Meqë ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? Mirëmëngjes prindër baballarë që nuk ia prishni fëmijës! Zoti ju rujt!", shkruan Besi poshtë videos që na bëri ta nisim ditën mbarë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco