Getinjo, me një foto dhe dy fjalë, na  bëri të gjithëve nostalgjikë

Getinjo, me një foto dhe dy fjalë, na bëri të gjithëve nostalgjikë

11:55, 23/09/2020

Getinjo me sa duket mbrëmë u bë nostalgjik.

Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka ndarë një foto nga fëmijëria me ndjekësit.

Në foto duket Getinjo, vëllai i tij Mozzik dhe nëna e tyre . “Me pak sene, amo jem kon t’lumtur”,  ka shkruar ai poshtë fotos.

Të përqafuar dhe duke u puthur, ata duken shumë të lumtur ndërkohë që pozojnë në kohë festash.

Nuk e dimë çfarë e ‘ngacmoi’ Getinjon, ama, ai na bëri të gjithëve nostalgjikë, për kohët kur, siç tha Getinjo: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco