Miley Cyrus sapo zbuloi veshjen e saj më të zhveshur, në Festivalin e Muzikës iHeartRadio 2020

Miley Cyrus sapo zbuloi veshjen e saj më të zhveshur, në Festivalin e Muzikës iHeartRadio 2020

09:46, 23/09/2020

Miley Cyrus nuk i la asgjë imagjinatës në Festivalin e Muzikës iHeartRadio . 

Nëse mendonit se veshja e saj 2020 VMAs ishte zbuluese, thjesht prisni derisa të shihni pamjen e saj të fundit!

Festivali u transmetua të Shtunën,  e ndërkohë ishte veshja, ajo që i la fansat e saj pa fjalë, përsëri!

 Ajo, postoi një video duke treguar të gjitha këndet e veshjes së saj dhe shkroi : "Do të fshihet së shpejti. @Iheartfestivali". 

Veshja e Miley-it u krijua nga Thierry Mugler , po ashtu dhe aksesorët  me rrathë zinxhir, gjerdan dhe unaza. 

Ndërsa presim daljen e albumit të ri, po e mbyllim me këtë foto:

Image

View this post on Instagram

Gonna delete soon. @iheartfestival

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco