Këngëtarja shqiptare i kthehet ‘dashurisë’ së parë: Isha 10 vjeç kur preka magjinë e radios

Këngëtarja shqiptare i kthehet ‘dashurisë’ së parë: Isha 10 vjeç kur preka magjinë e radios

22:56, 22/09/2020

Këngëtarja Mariza Ikonomi, i është  rikthyer dashurisë së saj për radion.

Tashmë, këngëtarja ka një emision të vetin të quajtur “Mariza Show”.

Ajo shkruan krahas fotos ku shfaqet në Radion e Televizionit Shqiptar, se ishte vetëm 10 vjeç kur preku magjinë e radios.

“Jam shumë e kënaqur që rikthehem aty ku gjithçka nisi në një moshë fare të vogël. 

Isha vetëm 10 vjeç kur preka magjinë e radios dhe televizionit për herë të parë por jeta s’të lë fëmijë dhe ja ku jam sot për të nisur bashkë me ju këtë udhëtim të bukur mes programit “Mariza Show”.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco