Modelja e Playboy-t provokon rrjetit me fotot ‘hot’

Modelja e Playboy-t provokon rrjetit me fotot ‘hot’

22:25, 22/09/2020

Kindly Myers, është një modele amerikane, e cila e ka nisur karrierën e saj që 21 vjeçe.

Ajo ka pozuar për revistën Playboy dhe Maxim.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi, disa foto ku shihet më provokuese se kurrë.

Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës në rrjetet sociale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco