Mami më seksi në botë ‘tërbon’ rrjetin, pozon vetëm me të brendshme

Mami më seksi në botë ‘tërbon’ rrjetin, pozon vetëm me të brendshme

22:08, 22/09/2020

Ajo është një nga femrat më seksi në botë, e këtë gjë e dëshmon në çdo foto që ndanë me ndjekësit në Instagram.

Daphne Joy ka publikuar një foto, ku shihet vetëm me të brendshme, teksa shijon kafen e mëngjesit në ballkonin e banesës së saj.

Bukuroshja filipinase dukej tejet seksi dhe impresive, duke ekspozuar linjat perfekte.

33 vjeçarja është nënë e një djali, ndërsa statusi i saj vazhdon të jetë single.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco