Me Amarin që fle në krahët e saj, Olta i uron 1-mujorin djalit

Me Amarin që fle në krahët e saj, Olta i uron 1-mujorin djalit

21:50, 22/09/2020

Olta Gixhari është bërë nënë për herë të parë në gusht të këtij viti.

Aktorja gjatë këtyre javëve na ka treguar nëpërmjet fotove, se po e shijon shumë mëmësinë.

Mbrëmjen e sotme, ata kanë festuar 1 mujorin e ardhjes në jetë të Amar dhe Olta ka publikuar një foto me të voglin e saj në krahë, duke shkruar:

"21/9/2020 last night
1 muaj Amar
#amar
#1me?samar
#1monthamar"

Nuk na mbetet gjë vetëm, ta urojmë të voglin Amar dhe 100 vite të lumtura./Syri.net/ 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco