Vajza e Cardi B sapo na vërtetoi që famën e ka në gen

Vajza e Cardi B sapo na vërtetoi që famën e ka në gen

13:32, 22/09/2020

Reperja Cardi B është  përfolur shumë së fundmi në media, për shkak të divorcit me Offset.

Mirëpo ajo çfarë i bëri dhe njëherë sytë të ktheheshin nga Cardi B, është pikërisht vajza e saj 2-vjeçare Kulture.

Cardi B, së fundmi, i ka hapur asaj një llogari në Instagram, dhe profili i saj shkoi për 3 ditë në mbi 750K, dhe fotot  e vogëlushes po bëjnë xhiron e rrjetit.

Epo me sa duket, vogëlushja Kulture famën e ka në gen!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco