Zbulohet kush do ta prezantojë 'Portokallinë' këtë sezon

Zbulohet kush do ta prezantojë 'Portokallinë' këtë sezon

13:04, 22/09/2020

Këtë vit shumë të shumtë ishin aktorët që u larguan nga programi “Portokalli”.

Një ndër ta ishte dhe largimi i moderatores Xhemi Shehu, i cili zgjoi kureshtjen e madhe tek ndjekësit se kush do të jetë prezantuesja në krah të Salsano Rrapit.

Sipas disa burimeve për revistën “Who” do të jetë Eneda Tarifa që do të prezantojë  në krah të Salsanos.

Ndërsa dyshimet se Salsano nuk do të jetë më pjesë e këtij show, ranë poshtë, pasi ai duket se po përgatitet për sezonin e ri.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco